Regulamin konkursu

Aktualności

2018-07-25 09:29:39

Zmieniamy się dla Ciebie

Zmieniamy siÄ™ dla Ciebie

 

Dzięki modernizacji nasze sklepy nabrały domowego charakteru. Nowy design wprowadził niesamowity klimat. Każdy remontowany sklep to kolejne wyzwania, w które wkładamy nasze serca, a największą nagrodą jest dla nas zadowolenie i zachwyt klienta.

 

Zmiany dotyczą również rozszerzenia asortymentu. Wprowadziliśmy nowe wyroby piekarnicze, a także rozszerzyliśmy ulubioną przez klientów ofertę śniadaniową. W wielu sklepach już można cieszyć się aromatyczną kawą i pysznym śniadaniem. Dążymy do tego aby każda nasza lokalizacja była atrakcyjna, a proponowany asortyment spełniał oczekiwania nawet największych smakoszy.

Od niedawna w wybranych sklepach można również spróbować kanapek podawanych na ciepło. Każda kanapka może zostać skomponowana na życzenie klienta, dzięki czemu śniadanie czy lunch będzie przyjemnością, którą tworzymy tylko dla Ciebie.

Poranki u Grocholi to Twój nowy sposób na pogodny dzień, ponieważ zjesz pyszne śniadanie, napijesz się aromatycznej kawy, zabierzesz lunch do pracy i już nigdy nie będziesz głodny.