Prawdziwy Chleb.


Prawdziwy Chleb


Chleb
Opis
Prawdziwy Chleb.Tradycyjny, aromatyczny i długo świeży wyrabiany ręcznie chleb bez dodatku drożdży na zakwasie żytnim i pszennym.
Prawdziwy Chleb. z czarnuszkąTradycyjny chleb bez dodatku drożdży na zakwasie pszennym i żytnim z czarnuszką. Czarnuszka wzmacnia układ odpornościowy, ma silne działanie antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybicze, chroni wątrobę oraz nerki, a przy okazji jest niezwykle smaczna.
Prawdziwy Chleb. z ziemniakamiTradycyjny ręcznie wyrabiany chleb bez dodatku drożdży na zakwasie pszennym i żytnim z gotowanymi ziemniakami, które sprawiają, że chleb jest niezwykle wilgotny i długo świeży.
Prawdziwy Chleb. ze słodem i sezamemTradycyjny chleb bez dodatku drożdży na zakwasie pszennym i żytnim ze słodem i sezamem. Słód jęczmienny mogą stosować osoby, które chcą wzmocnić swój organizm. Jest on elementem diety zarówno sportowców, dla których liczy się wytrzymałość oraz siła, jak i rekonwalescentów.
Prawdziwy Chleb. z kminkiem Tradycyjny chleb bez dodatku drożdży na zakwasie pszennym i żytnim z kminkiem. Kminek pomaga na wiele dolegliwości trawiennych, takich jak wzdęcia, odbijanie, bóle brzucha, lekkie zaparcia czy brak apetytu.