Regulamin konkursu

Aktualności

2018-05-08 09:38:51

Śniadanie u Grocholi

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, tak mówiły nam mamy i babcie, którym bezwzględnie przyznajemy rację. Wybraliśmy dla Ciebie śniadanie, które przygotowujemy z wysokiej jakości produktów, które zapewnią Ci właściwą ilość substancji odżywczych i pozwolą, stawić czoła nowemu dniu z odpowiednim zastrzykiem energii. Jogurt

Często zabiegani nie mamy czasu zjeść w domu pożywnego śniadania, dlatego też proponujemy Wam śniadanie, które zabierzecie ze sobą do pracy lub zjecie je z nami w towarzystwie aromatycznej kawy.

Nasza propozycja śniadaniowa to przede wszystkim kanapki z bułek wypiekanych na miejscu, które kuszą niezwykłym smakiem i świeżością. Do każdej kanapki możesz dobrać składniki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że zjesz to co lubisz. Śniadanie u Grocholi to nie tylko pyszne kanapki, to także odżywcze jogurty, tworzone na bazie jogurtu naturalnego, płatków owsianych oraz owoców. Podawane w słoikach pozwolą się zabrać wszędzie, a dzięki eko łyżeczce będziesz mógł je zjeść wszędzie gdzie tylko zapragniesz.

KanapkiKolejna propozycja to śniadania podawane na ciepło. Ciepły posiłek szczególnie w chłodne poranki to dodatkowa energia dla Ciebie i Twojej rodziny. Tutaj wybór również należy do Ciebie. Każdą kanapkę podawaną na ciepło możesz skomponować samodzielnie począwszy od rodzaju pieczywa, po podgrzewane składniki, kończąc na świeżych warzywach i sosach.

Dla klientów, którzy rano biegną na siłownię proponujemy świeże sałatki, które przygotowujemy na miejscu i podajemy z ciepłym pieczywem. Lekkie śniadanie przed treningiem doda Ci energii i pozwoli na solidny wysiłek fizyczny.

To jak gotowi żeby rozpocząć z nami poranek?!

Zapraszamy fanatyków zdrowego odżywiania jak i tych którzy fanatykami dopiero się stają. Nie zapomnijcie sprawdzać co u nas nowego, lubimy zaskakiwać!