Regulamin konkursu

O nas

Nie każdy wie, że Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb to nie tylko dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów piekarniczych, ale także wiele lat doświadczeń naszych mistrzów piekarskich.

 • 2017 -

  Dzięki modernizacji nasze sklepy nabrały domowego charakteru. Nowy design wprowadził niesamowity klimat. Każdy remontowany sklep to kolejne wyzwania, w które wkładamy nasze serca, a największą nagrodą jest dla nas zadowolenie i zachwyt klienta.
  Zmiany dotyczą również rozszerzenia asortymentu. Wprowadziliśmy nowe wyroby piekarnicze, a także rozszerzyliśmy ulubioną przez klientów ofertę śniadaniową. W wielu sklepach już można cieszyć się aromatyczną kawą i pysznym śniadaniem. Dążymy do tego aby każda nasza lokalizacja była atrakcyjna, a proponowany asortyment spełniał oczekiwania nawet największych smakoszy.
  Od niedawna w wybranych sklepach można również spróbować kanapek podawanych na ciepło. Każda kanapka może zostać skomponowana na życzenie klienta, dzięki czemu śniadanie czy lunch będzie przyjemnością, którą tworzymy tylko dla Ciebie.
  Poranki u Grocholi to Twój nowy sposób na pogodny dzień, ponieważ zjesz pyszne śniadanie, napijesz się aromatycznej kawy, zabierzesz lunch do pracy i już nigdy nie będziesz głodny.

 • 2012 - 2016

  Klienci obdarzyli nas zaufaniem i sprawili, że uwierzyliśmy, że misja która nam przyświeca to również spełnienie ich oczekiwań. Uczyliśmy się codziennego kontaktu z klientem, tworzenia produktów, które spełnią Państwa oczekiwania, doboru asortymentu dodatkowego, który uzupełniłby nasze sklepy.
  Wiele pochlebnych opinii i zachęt do dalszego rozwoju sprawiło, że w roku 2012 zmodernizowaliśmy całkowicie piekarnie. W tym samym roku wybudowaliśmy nowy zakład produkcyjny – naszą cukiernie.
  Na szczęście po raz kolejny uśmiechnął się do nas los i spotkaliśmy wspaniałych cukierników, którzy w większości do dziś tworzą dla Państwa doskonałe ciasta i torty zdobiące Państwa stoły.

 • 2008 - 2011

  Codzienny uśmiech klientów nabywających nasze produkty sprawił, że postanowiliśmy zrobić coś więcej. Postanowiliśmy nie tylko być producentem, ale także i partnerem w życiu codziennym. Tak powstała idea zbudowania marki Cukiernie Grochola. Marki innej niż wszystkie, gdzie gwarantem jakości jest twórca naszej firmy Dariusz Grochola. Gdzie klient nie jest wyłącznie anonimowym elementem statystyk, a naszym Przyjacielem.
  W związku z ciągłym rozwojem w 2008 miały miejsce kolejne rozbudowy naszej hali produkcyjnej.
  Pierwsze sklepy firmowe powstały w roku 2011. Kilka niewielkich placówek w małych miejscowościach niedaleko Bydgoszczy napoiły nas wiarą, w to że nasza wizja ma sens.

 • 2005 - 2007

  Dzięki zaangażowaniu wielu pracowników, zaufaniu naszych Klientów i olbrzymiemu szczęściu, że właśnie tych ludzi spotkaliśmy na naszej drodze udało nam się ruszyć z miejsca.
  W ciągu kilku następnych lat nastąpił bardzo szybki i zdecydowany rozwój oparty o zasadę równowagi. Niemalże każdego miesiąca i roku inwestowaliśmy wszystkie nasze dochody w stałe podnoszenie standardu zakładu produkcyjnego, aby produkty były na najwyższym poziomie.
  Już w 2005 roku ruszyliśmy z rozbudową piekarni, a w 2006 zaczęliśmy budowę budynku biurowego. Rok 2005 obfitował ku naszemu zadowoleniu w wiele zdobytych dyplomów i nagród, m. in. Wyróżnienie za w XI i XIII Ogólnopolskim Konkursie Wyrobów Piekarskich i Cukierniczych czy nagroda nadana przez Krajowy Produkt Przyszłością Polski.

 • 2002 - 2004

  Nasza historia sięga roku 2002 kiedy to jako firma Jan-Dar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z pasji jej prezesa zarządu i właściciela Dariusza Grochola powstał niewielki obiekt produkcyjny w małej miejscowości Zamość niedaleko Bydgoszczy. Wtedy to w zaledwie 200 metrowym obiekcie rozpoczęliśmy naszą niezwykłą przygodę z najwspanialszym przyjacielem – Chlebem Powszednim.


  cukiernie i piekarnie Grochola

  Jak zawsze na początku było niezwykle trudno. Wiele czasu zajęło nam stworzenie własnych receptur, które przede wszystkim mają podkreślać naturalny i tradycyjny charakter pieczywa, a jednocześnie być odpowiedzią dla dzisiejszych podniebień naszych Klientów. Jednakże na przełomie kilku lat docenili nas nie tylko Klienci, ale również szerokie grono specjalistów z branży spożywczej.