Aktualności

2018-05-08 09:36:59

Kawa

KawaJej cudowny smak i aromatyczny zapach obudzi każdego. Już teraz każdy poranek możesz zacząć w naszym towarzystwie. Wystarczy że w drodze do pracy czy szkoły zatrzymasz się u nas i przekonasz się, że poranki z Grocholą to wspaniały początek dnia. Spędź poranek w towarzystwie najbliższych przyjaciół i ciesz się aromatem naszej kawy każdego dnia. Jeśli jednak lubisz oddać się chwili zapomnienia, to kawa w naszych sklepach zapewni Ci chwilę wytchnienia i pozwoli by świat stanął w miejscu.

Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość. Autor: Charles-Maurice de Talleyrand. Charles miał dużo racji, ponieważ miłość do kawy sprawiła, że postanowiliśmy rozpieścić również Wasze podniebienia o poranku, właśnie jej aromatem. Jeśli rozpoczniesz dzień w naszych sklepach to poprawisz swój nastrój, zapewnisz sobie energię na cały dzień i poczujesz niezwykły aromat rozpieszczający Twoje zmysły.

Kochamy kawę, lubimy jej zapach, smak i aromat. Delektujemy się momentem gdy kubek z kawą zbliża się do naszych ust, a pociągający zapach pobudza nasze zmysły. Podjęliśmy wiele prób, zanim idealnie wypalone ziarna kawy trafiły do naszych ekspresów. Właśnie wtedy zaczęliśmy zastanawiać się z czym nam kojarzy się aromat kawy. Zgodnie przyznaliśmy, że zapach kawy kojarzy się z domem i miłymi wspomnieniami z dzieciństwa. Każdy nasz klient jest dla nas bardzo ważny i chcielibyśmy abyście czuli się u nas właśnie jak w domu.

 

 

Lista sklepów z kawą z ekspresu

  1. Chodzież, ul. Grudzińskich 4 (Vendo Park)
  2. Gniezno, ul. Warszawska 15
  3. Kcynia, ul. Rynek 19
  4. Toruń, ul. Dąbrowskiego 26
  5. Toruń, Niesiołowskiego 23a
  6. Chodzież, Rynek 2
  7. Włocławek, Polna 26
  8. Bydgoszcz, Marii Skłodowskiej Curie 66a
  9. Solec Kujawski, Jana Pawła II 12