Regulamin konkursu

Aktualności

2017-06-10 13:30:57

Nowe smaki, sprawdź nasze tarty

Grochola Prawdziwy Chleb Tarty

Nasze nowe smaki ciast to okazja do spotkania z bliskimi i niespiesznego spędzenia czasu wśród przyjaciół. Aby sprostać smakom nie tylko tych którzy uwielbiają słodycze, skomponowaliśmy również smaki dla miłośników wytrawnych przekąsek.

Wśród słonych przekąsek możesz spotkać między innymi tarty, które są odpowiednikiem francuskiego placka lotaryńskiego (quiche lorraine), proponujemy je na wytrawnym cieście francuskim z dodatkiem sosu beszamel. Doskonałym dopełnieniem smaku jest masa z jajek, sera i śmietany, która podkreśla smak serca tarty.

Rodzaje przekąsek:

  1. Ziemniaczana z porem i boczkiem
  2. Szpinakowa z serem feta

Dla miłośników słodyczy przygotowaliśmy pyszne tarty oraz babeczki na kruchym spodzie, które przyciągają tradycyjnym smakiem polskich owoców, a także niepowtarzalnymi połączeniami składników starannie dobranymi, tak aby trafiły przez żołądek do serca.

Smaki tart, które możesz spotkać w naszych sklepach:

  1. Ze śliwkami - tarta na kruchym spodzie z dużą ilością śliwek węgierek, jest połączeniem słodyczy i kwasowości, które nadają jej wyjątkowy smak.
  2. Z jabłkami - trata na kruchym spodzie z musem jabłkowym i cząstkami owoca. Delikatność jabłka i kruszonka powodują, że smak tarty jest delikatnie słodki i niezwykle aromatyczny.

Sprawdź także nasze ciasta w zupełnie innym wydaniu. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów firmowych.